معمای روزانه
روسای هیئت ها

رئیس هیئت استان سمنان


رئیس هیئت شهرستان سمنان


رئیس هیئت شهرستان مهدیشهر


رئیس هیئت شهرستان دامغان


رئیس هیئت شهرستان شاهرود


سرپرست شهرستان گرمسار


پیام تبریک

جناب آقای مصطفی امطعه

ریاست محترم کمیته پیشکسوتان هیئت شطرنج استان سمنان

کسب عنوان قهرمانی و مدال طلای دومین دوره مسابقات کشوری شطرنج بیماران خاص ( ام اس ) را که در استان گلستان برگزار گردید به جنابعالی، خانواده محترم و جامعه شطرنج استان سمنان تبریک عرض می نماییم.

مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور

مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات شطرنج پیشکسوتان کشور در تاریخ ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه به میزبانی هیات شطرنج استان سمنان و در دو جدول 50 تا 65 و 65 سال به بالا برگزار شد.

در پایان مسابقات سریع جدول 50 تا 65 سال که در 7 دور و با شرکت 23 بازیکن برگزار گردید آقای شاهین مهندسی با کسب 6/5 امتیاز قهرمان، آقای امیر نوری با 6 امتیاز دوم و آقای رضا عبدالهی صابر با 5 امتیاز سوم شد.

در جدول سریع بازیکنان 65 سال به بالا که در 6 دور و با شرکت 11 بازیکن برگزار گردید عزیزاله صالحی مقدم با کسب 5/5 امتیاز قهرمان، آقای رضا ابراهیمی با 5 امتیاز دوم و آقای محمد ابراهیم اثنی عشری با کسب 4 امتیاز سوم شد.

مسابقات برق آسا که با شرکت 21 بازیکن برگزار شد در رده سنی 50 تا 65 سال آقای شاهین مهندسی اول، حسین احترامیان دوم و علی قبادی بیگوند سوم شد.

در رده سنی 65 سال به بالا عزیزاله صالحی مقدم قهرمان، پرویز رحیم خانی نایب قهرمان و سید علی سادات منصوری سوم شد.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات به سرپرستی محمودرضا گل هاشم رئیس هیئت شطرنج استان و به سرداوری خانم باقری و داوری آقایان جمشیدی و شمس الدین برگزار گردید.

رده بندی پایانی مسابقات سریع 50 تا 65 سال پیشکسوتان کشور

رده بندی پایانی مسابقات سریع  65 سال به بالا پیشکسوتان کشور

رده بندی مسابقات برق آسا پیشکسوتان کشور

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور

ادامه مطلب
مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان سمنان
مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان سمنان

مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان سمنان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات شطرنج قهرمانی استان سمنان گرامیداشت دهه امامت با شرکت 54 شرکت کننده از شهرستان های سمنان، شاهرود، گرمسار و مهدیشهر در رده های سنی زیر 8، 10، 12، 14، 16 و 18 سال برگزار گردید.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات به سرپرستی حمیده رستمی، سرداوری حیدر علی جمشیدی و داوری مصطفی امطعه، مسعود خراسانیان و حمیدرضا شمس الدین طی روزهای پنج شنبه 15 و جمعه 16 شهریور در خانه شطرنج سمنان برگزار گردید.

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان سمنان

نتایج پایانی و گالری عکس در ادامه مطلب

ادامه مطلب
آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان سمنان

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی استان سمنان

رده های سنی زیر 8 – 10 – 12 – 14 – 16 – 18 سال دختران و پسران 

گرامیداشت دهه امامت

15 لغایت 16 شهریور 1397

شهرستان سمنان

هدف:

به منظور شناسایی نفرات برتر و معرفی منتخبین به مسابقات قهرمانی کشور هیئت شطرنج استان سمنان اقدام به برگزاری مسابقات قهرمانی رده های سنی دختران و پسران در سال 97 می نماید.

ادامه مطلب
سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان با قهرمانی مهران نوری به پایان رسید.

سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان گرامیداشت ولادت با سعادت امام رضا (ع) و به منظور انتخاب قهرمان استان جهت شرکت در مسابقات جشنواره سراسری شطرنج با شرکت 51 نفر از شهرستان های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، گرگان، گنبد، تهران، بابل، نیشابور و اهواز از مورخ 3 مرداد تا 5 مرداد به میزبانی شهرستان شاهرود و در 7 دور برگزار گردید.

در روز پایانی این مسابقات آقای مهران نوری از شهرستان سمنان با کسب 6/5 امتیاز قهرمان، بهنیا یوسفی از شهرستان شاهرود با 5/5 امتیاز و به لطف پوئن شکنی بهتر دوم، محمد سجاد مویدی زاده از شهرستان سمنان با همین امتیاز سوم و مسعود خراسانیان از شهرستان شاهرود با کسب 5 امتیاز چهارم شد.در بخش بانوان محبوبه عرب زینلی از شهرستان شاهرود با کسب 5 امتیاز به عنوان نفر اول در بخش بانوان به مسابقات جشنواره سراسری کشور راه یافت.

شایان ذکر است که آقای محمد خراسانیان سرداوری و خانم صدرا و آقای حسن حاجی سلیمی داوری این مسابقات را برعهده داشتند.

رده بندی پایانی مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

رده بندی پایانی مسابقات بلیتس قهرمانی استان سمنان

آیین نامه سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

ادامه مطلب
آیین نامه سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

آیین نامه سومین دوره مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان

گرامیداشت ولادت با سعادت امام رضا (ع)

ویژه بازیکنان با درجه زیر 2200 و بدون ریتینگ

3 الی 5 مرداد 1397

شهرستان شاهرود

ادامه مطلب
مسابقات شطرنج قهرمانی زیر 20 سال استان سمنان

مسابقات شطرنج قهرمانی انتخابی زیر 20 سال استان سمنان در دو بخش بانوان و آقایان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

در بخش آقایان محمد سجاد مویدی زاده از شهرستان سمنان با کسب امتیازات کامل قهرمان، مرتضی ملکی از شهرستان شاهرود و به لطف پوئن شکنی بهتر دوم و حسین کسائیان از شهرستان مهدیشهر با همین امتیاز سوم شد.

در بخش بانوان آرمیتا جلالیون از شهرستان سمنان با کسب 4 امتیاز قهرمان، یگانه خورشیدی از شهرستان سمنان با 3 امتیاز نایب قهرمان و محبوبه عرب زینلی از شهرستان شاهرود سوم شد.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات با داوری محمدرضا پریمی و به سرپرستی علیرضا نیک فرجام در دو بخش آقایان با  16 شرکت کننده و بانوان با 8 شرکت کننده به ترتیب در 7 و 4 دور به روش سوئیسی طی دو روز برگزار شد. قهرمان زیر 20 سال در بخش آقایان (اهواز) و بانوان(گلستان) به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

آیین نامه مسابقات انتخابی شطرنج قهرمانی زیر 20 سال استان سمنان

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی زیر 20 سال استان سمنان

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی زیر 20 سال استان سمنان

14 الی 15 تیر ماه 97 - شهرستان دامغان

گرامیداشت روز  جهانی مبارزه با مواد مخدر

ادامه مطلب
پایان کلاس مربیگری درجه 3 شطرنج در شاهرود

این دوره از کلاس های مربیگری درجه 3 شطرنج که از روز سه شنبه 18 اردیبهشت 97 در مکان هیات شطرنج شاهرود آغاز گردید، 13 نفر از شهرهای نیشابور، گنبد، مهدیشهر، دامغان و شاهرود حضور داشتند.

مدرس این دوره آقای سید حمید شریعت پناهی مربی بین اللملی شطرنج بودند و آزمون پایانی این کلاس در روز جمعه 21 اردیبهشت و با حضور رییس هیات شطرنج شاهرود برگزار گردید.

پنجمین دوره مسابقات شطرنج ریتد سریع جام شاهوار شاهرود

پنجمین دوره مسابقات شطرنج ریتد سریع جام شاهوار شاهرود (گرامیداشت روز جوان) با حضور 33 نفر از شهرهای گرگان، گنبد، مشهد، سبزوار، سمنان، دامغان و شاهرود در هفت دور به روش سوئیسی برگزار گردید که در پایان نتایج زیر حاصل شد:
مقام اول: سروش اثنی عشری از گرگان
مقام دوم: سهیل اثنی عشری از گرگان
مقام سوم: مهران نوری از سمنان
مقام چهارم: محمد رحیمیان از شاهرود
مقام اول زیر 18 سال: سبحان زحمتی از مشهد
مقام دوم زیر 18 سال: محمد فاضلی از شاهرود
شایان به ذکر است این مسابقه به سرداوری آقای مسعود خراسانیان و داوری خانم صدرا برگزار گردید.

ادامه مطلب