معمای روزانه
روسای هیئت ها

رئیس هیئت استان سمنان


رئیس هیئت شهرستان سمنان


رئیس هیئت شهرستان مهدیشهر


رئیس هیئت شهرستان دامغان


رئیس هیئت شهرستان شاهرود


سرپرست شهرستان گرمسار


گزارش دور ششم، هفتم و هشتم مسابقات قهرمانی پسران زیر 20 سال پسران کشور

دور ششم:

بر روی میز یک استاد فیده آرین غلامی با مهره سفید به مصاف جاوید فر همدانی رفت و در حالی که طبق قوانین فدراسیون جهانی شطرنج و این دوره از مسابقات و علی رغم تذکرات سرداور مسابقات پیش از شروع هر دور مبنی بر عدم همراه داشتن تلفن همراه و اعتراف شفاف خود بازیکن بر این موضوع از سوی داور مسابقه بازنده اعلام شد.

بر روی میز دو استاد بین المللی گیلانی سید خلیل موسوی برابر حریف قدیمی و میدان دیده اش مرادی از تهران به پیروزی دست یافت.

بر روی میز سه مقدم از گیلان توانست حمیدی از مرکزی را متوقف و تساوی رضایت دهد.

اما از نتایج مهم دیگر این دور بایستی به پیروزی بازیکن جوان سمنانی برابر کسری آزادی با درجه بین المللی 1700 اشاره نمود که با این پیروزی صفاجو در فهرست درجه داران بین المللی قرار گرفت.

در پایان این دور استاد فیده غلامی و استاد بین المللی موسوی از مازندران و گیلان مشترکا در صدر جدول ایستاده اند.

دور هفتم:

درحالی دور هفتم آغاز شد که استاد فیده غلامی و استاد ابن المللی موسوی مشترک درصدر جدول ایستاده بودندو این خود نوید مبارزه جانانه ای در دور هفتم و بر روی میز یک و دو داشت که همینگونه هم شد چرا که بر روی میز یک دیدار استاد فیده غلامی با مهره سیاه برابر هم استانی اش و عضو تیم ملی ملی نوجوانان ایران پس از یک نبرد طولانی به تساوی رضایت داد.

برروی میز دو استاد بین المللی موسوی با مهره سیاه برابر جوان خوش فکر همدانی جاویدفرد در یک بازی سخت و پایاپای به پیروزی رسید تا در صدر جدول به تنهایی قرار گیرد.

و برروی میز سه مرادی از تهران برابر مقدم از گیلان خالق مینیاتور شد و در یک بازی کوتاه و دیدنی در 15 حرکت حریف را شکست داد.

از نتایج مهم این دور پنجمین تساوی پیایی امیرمحمد حمیدی از مرکری برابر وحدتیان از بوشهر بایستی اشاره نمود.

در پایان دور هفتم سیدخلیل موسوی از گیلان با 6 امتیاز درصدر جدول قرار گرفته است و آرین غلامی با 5/5 امتیاز از مازندران در رده دوم و امیرمسعود مرادی از تهران با 5 امتیاز در رده سوم ایستاده اند.

لازم به ذکر است دور هشتم مسابقات در تاریخ 6/2/1395 و راس ساعت 17 آغاز خواهد شد.

دور هشتم:

در این دور و بر روی میز یک استاد بین المللی سید خلیل موسوی برابر شطرنج باز پر قدرت بوشهری وحدتیان به پیروزی رسید تا همچنین صدرنشین باقی بماند

بر روی میز دو استاد فیده آرین غلامی با مهره سیاه برابر شطرنج باز پرقدرت اراکی پیروز مسابقه شد.

بر روی میز سه در یک بازی طولانی امیر مسعود مرادی از تهران برابر امیر حسین آروان از لرستان پیروز شد.

در پایان دور هشتم مسابقات سید خلیل موسوی، آرین غلامی و امیر مسعود مرادی به ترتیب اول تا سوم هستند.