معمای روزانه
روسای هیئت ها

رئیس هیئت استان سمنان


رئیس هیئت شهرستان سمنان


رئیس هیئت شهرستان مهدیشهر


رئیس هیئت شهرستان دامغان


رئیس هیئت شهرستان شاهرود


سرپرست شهرستان گرمسار


رئیس هیئت شهرستان آرادان


مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور

مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات شطرنج پیشکسوتان کشور در تاریخ ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه به میزبانی هیات شطرنج استان سمنان و در دو جدول 50 تا 65 و 65 سال به بالا برگزار شد.

در پایان مسابقات سریع جدول 50 تا 65 سال که در 7 دور و با شرکت 23 بازیکن برگزار گردید آقای شاهین مهندسی با کسب 6/5 امتیاز قهرمان، آقای امیر نوری با 6 امتیاز دوم و آقای رضا عبدالهی صابر با 5 امتیاز سوم شد.

در جدول سریع بازیکنان 65 سال به بالا که در 6 دور و با شرکت 11 بازیکن برگزار گردید عزیزاله صالحی مقدم با کسب 5/5 امتیاز قهرمان، آقای رضا ابراهیمی با 5 امتیاز دوم و آقای محمد ابراهیم اثنی عشری با کسب 4 امتیاز سوم شد.

مسابقات برق آسا که با شرکت 21 بازیکن برگزار شد در رده سنی 50 تا 65 سال آقای شاهین مهندسی اول، حسین احترامیان دوم و علی قبادی بیگوند سوم شد.

در رده سنی 65 سال به بالا عزیزاله صالحی مقدم قهرمان، پرویز رحیم خانی نایب قهرمان و سید علی سادات منصوری سوم شد.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات به سرپرستی محمودرضا گل هاشم رئیس هیئت شطرنج استان و به سرداوری خانم باقری و داوری آقایان جمشیدی و شمس الدین برگزار گردید.

رده بندی پایانی مسابقات سریع 50 تا 65 سال پیشکسوتان کشور

رده بندی پایانی مسابقات سریع  65 سال به بالا پیشکسوتان کشور

رده بندی مسابقات برق آسا پیشکسوتان کشور

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی سریع و برق آسای پیشکسوتان کشور

ادامه مطلب
کسب رتبه هشتم کشور توسط هیئت شطرنج استان سمنان

کسب رتبه هشتم کشور توسط هیئت شطرنج استان سمنان

هیئت شطرنج استان سمنان توانست در ارزیابی عملکرد هیئت های شطرنج استانی در سال ۹۵ عنوان و رتبه هشتم بین هیئت های سراسر کشور را کسب کند.

ادامه مطلب
نایب قهرمانی تقی کاوه در جشنواره شطرنج پیشکسوتان کشور

نایب قهرمانی تقی کاوه شطرنجباز سمنانی در مسابقات جشنواره شطرنج پیشکسوتان کشور

در پایان جشنواره شطرنج پیشکسوتان کشور و در رده سنی 50 تا 65 سال فرشاد فرخ از البرز با کسب 6.5 امتیاز قهرمان این رده شد. تقی کاوه از سمنان با 6 امتیاز نایب قهرمان شد و دلجو از گیلان با 5/5 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رده سنی بالای 65 سال و در پایان هفت دور رقابت عبدالله لیموچی از خوزستان با 6 امتیاز قهرمان شد. محمدرضا تراب مارالانی آذربایجان غربی با همین امتیاز و به علت اختلاف پوئن شکنی نایب قهرمان شد و علی یوسفیان از خراسان با 5.5 امتیاز سوم شد.

مسابقات جشنواره شطرنج پیشکسوتان کشور از تاربخ 1 لغایت 5 خرداد ماه در شهرستان رشت و در دو رده سنی 50 تا 65 سال و 65 سال به بالا برگزار گردید.

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات دو نماینده به نام های تقی کاوه و علی اکبر عزیزی تفرشی از استان سمنان حضور داشتند.

حضور رئیس هیات شطرنج استان سمنان در شیراز

رئیس هیات شطرنج استان سمنان به عنوان ناظر فدراسیون در آیین اختتامیه و پایانی مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا به شیراز اعزام شد.

محمودرضا گل هاشم رئیس هیئت شطرنج استان سمنان ضمن حضور در شیراز با حکم مهندس پهلوان زاده ریاست فدراسیون شطرنج به عنوان ناظر فدراسیون در آیین اختتامیه و پایانی مسابقات شطرنج قهرمانی دختران و پسران آسیا منصوب گردید.

لازم به ذکر است مسابقات قهرمانی شطرنج جوانان آسیا 2017 در دو بخش پسران و دختران به میزبانی کشورمان در شهر تاریخی شیراز برگزار، در بخش پسران این رقابت ها 53 شرکت کننده و در بخش دختران 22 شرکت کننده حضور داشتند.

در بخش آزاد مسابقات قهرمانی جوانان آسیا مسعود مصدق پور برای دومین بار موفق به کسب مقام قهرمانی جوانان آسیا شد و علیرضا فیروزجا و آرش طاهباز هم در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش بلیتس مسابقات امیر مسعود مرادی شطرنج بار جوان همدانی ضمن کسب مقام سوم مسابقات، صاحب مدال برنز آسیا شد. مبینا علی نسب هم عنوان قهرمانی بخش دختران مسابقات بلیتس آسیا را کسب کرد.

حضور رئیس هیات شطرنج استان سمنان در شیراز

حضور رئیس هیات شطرنج استان سمنان در شیراز

حضور رئیس هیات شطرنج استان سمنان در شیراز

حضور رئیس هیات شطرنج استان سمنان در شیراز

پایان مرحله اول مسابقات قهرمانی زیر 14-16-18 سال دختران کشور

مرحله اول مسابقات شطرنج قهرمانی دختران زیر 14- 16- 18 سال کشور که از تاریخ 20 لغایت 26 شهریور 95 در سمنان شهر اخلاق و به میزبانی هیئت شطرنج استان سمنان برگزار گردید با شناخت نفرات برتر هر رده به پایان رسید.

گزارش و گالری عکس مسابقات در ادامه مطلب

ادامه مطلب
مرحله اول مسابقات قهرمانی زیر 14-16-18 سال دختران کشور

 

مسابقات زیر 14 سال دختران کشور

دور: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

مسابقات زیر 16 سال دختران کشور

دور: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

مسابقات زیر 18 سال دختران کشور

دور: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

 

گالری عکس در ادامه مطلب

ادامه مطلب
'گزارش دور پایانی و اختتامیه مسابقات قهرمانی پسران زیر 20 سال پسران کشور

دور نهم:

دور نهم و پایانی مسابقات شطرنج قهرمانی پسران کشور در حالی به ایستگاه آخر خود رسید که بر روی میز یک مصاف سید خلیل موسوی از گیلان 2416 و امیر حسین جمشیدی 2172 از استان البرز در حالی که همه در انتظار تساوی این دو بازیکن بودند با حرکت تاکتیکی موسوی بازی را به نفع خود به پایان رسانده و مقام قهرمانی خود را مسجل نمود.

در میز دو آرین غلامی مازندرانی در بازی یک طرفه بر سینا کره وند همدانی پیروز شد و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد.

در میز سه مهدی اوریمی غلامی با قبول تساوی برابر امیر مسعود مرادی از تهران به مقام چهارمی دست یافت و امیر مسعود مرادی سوم شد.

ادامه مطلب
گزارش دور ششم، هفتم و هشتم مسابقات قهرمانی پسران زیر 20 سال پسران کشور

گزارش مسابقه در ادامه مطلب

ادامه مطلب
مسابقات قهرمانی شطرنج جوانان زیر 20 سال دختران کشور
گزارش دور پنجم مسابقات شطرنج قهرمانی پسران زیر 20 سال پسران کشور

گزارش دور پنجم در ادامه مطلب

ادامه مطلب